В Анкарі на базі Української спілки в місті відбувся семінар-тренінг викладачів української мови у Туреччині. Захід було проведено за темами «Викладання української мови як другої рідної» та «Викладання української мови як іноземної».
У семінарі взяли участь, зокрема, працівники Національного університету «Львівська політехніка» – співробітники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою кандидат філологічних наук, науковий співробітник Оксана Трумко та провідний фахівець Олена Мицько.
Представники навчальних закладів з України провели відкритий урок української мови з учнями суботньої школи Української спілки в Анкарі.
![семінар-тренінг викладачів української мови у Туреччині](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/1571144698-848.jpg?itok=cd8ksGux)
![семінар-тренінг викладачів української мови у Туреччині](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/1571144697-271.jpg?itok=Vj61D5WW)