6 травня 2016 року в Автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» побували представники Торгово-промислової палати німецького міста Ерфурта, які хочуть розвивати співпрацю з львівськими технічними коледжами.
Гості зацікавлені в організації навчання та стажування з подальшим працевлаштуванням випускників коледжу, зокрема фахівців автомобільної галузі. Одна з вимог – знання мови, як мінімум на базовому рівні (В2).
У червні 2016 року заплановано підписання угоди між Національним університетом «Львівська політехніка» та Торгово-промислової палати м. Ерфурта з цього питання.
Фоторепортаж прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»
![гості з німецького міста Ерфурта](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/25/para/gallery/img4833.jpg?itok=W9DmXVSd)
![гості з німецького міста Ерфурта](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/25/para/gallery/img4838.jpg?itok=g3pYJ8BW)
![гості з німецького міста Ерфурта](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/25/para/gallery/img48460.jpg?itok=Qqvr965H)