В ІАДУ завершила роботу Літня школа для учнів «Державний службовець майбутнього»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Впродовж 3–6 вересня 2024 року на кафедрі теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки тривала Літня школа «Державний службовець майбутнього», учасниками якої стали школярі 10 класу Львівської академічної гімназії при Університеті.

Знайомство з публічною сферою охоплювало як теоретичні, так і прикладні аспекти. За допомогою різних інтерактивних методів викладачі кафедри ТПЕ провели учнів у світ державного службовця, управлінських ролей та фінансової грамотності.

Цінності й пріоритети професії закладено! І ніхто не мав сумнівів, що успіх України на світовій арені залежить насамперед від тих, хто служить народу, публічним інтересам, – тобто від держслужбовців.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи