Минулого тижня студенти Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології мали нагоду поспілкуватися з представником японського концерну Fujikura Automotive Ukraine Lviv.
Зустріч із роботодавцями організував відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом Львівської політехніки та керівництво ІКТА.
Для студентів-політехніків фірма пропонує сезонну роботу – упродовж чотирьох місяців, із навчанням, стажуванням і доброю оплатою та забезпеченням соціальним пакетом.
Як наголосила представниця компанії, це досить вигідні умови для молоді, щоб влітку підзаробити та чогось нового навчитися. Особливих навичок для роботи не потрібно. Головне – акуратність, бажання працювати і наполегливість.
Докладніше про умови працевлаштування можна дізнатися на сторінці «Пропозиції роботи і кар'єри» сайту відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.
![зустріч із представником концерну Fujikura](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/7/para/gallery/img0605.jpg?itok=GNh7rbmU)
![зустріч із представником концерну Fujikura](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/7/para/gallery/img0615.jpg?itok=C6GFrEqZ)
![зустріч із представником концерну Fujikura](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/7/para/gallery/img0621.jpg?itok=-M_7egyZ)
![зустріч із представником концерну Fujikura](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/7/para/gallery/img0625.jpg?itok=oK2CCNg7)