1 листопада 2018 року в Інституті права та психології студентам було представлено виставку аспіранта Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Михайла Галущака про Українську Галицьку Армію. Виставка налічує 11 стендів, збір матеріалів та реалізація задуму тривала більше року.
В Інституті було виставлено 8 стендів виставки впродовж листопада, з якою мали можливість ознайомитись всі бажаючі.
![на виставці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/photo2018-11-0119-43-200.jpg?itok=QDaO7nlP)
![на виставці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/photo2018-11-0119-43-09.jpg?itok=6Qr3YqIN)
![на виставці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/photo2018-11-0119-43-11.jpg?itok=Hiu6G4lF)
![на виставці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/photo2018-11-0119-43-12.jpg?itok=0MIh7Cgw)
![на виставці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/photo2018-11-0119-43-20.jpg?itok=_-FRXQTo)