В ІНПП на засідання Ради адвокатів Львівщини учасників АТО нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації

За матеріалами сайту ЛОДА
Герб Львівської політехніки

2 вересня 2016 року в Інституті права та психології Національного університету «Львівська Політехніка» відбулося засідання Ради адвокатів Львівської області. Під час засідання, зокрема, нагородили адвокатів, які воювали в зоні АТО.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував адвокатам-військовослужбовцям за мужність і патріотизм при обороні Української держави та нагородив Почесними грамотами ЛОДА.

Зокрема нагороди «За мужність та героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету нашої держави в зоні Антитерористичної операції та з нагоди 25-річчя незалежності України» отримали адвокати Ради адвокатів Львівської області Ростислав Пашук, Максим Василишин, Мирослав Іваночко, Валерій Маципура, Іван Семенюк, Юрій Федор, Олександр Кітов, Оксана Тицька та Анатолій Цимбалюк.