В Інституті будівництва та інженерних систем відбулась лекція «Що таке ВІМ-технології та їх використання у світі»

Кафедра будівельних конструкцій та мостів Львівської політехніки
Фото з лекції

Нещодавно в Інституті будівництва та інженерних систем Львівської політехніки кафедра будівельних конструкцій та мостів організувала для студентів-першокурсників відкриту лекцію на тему «Що таке ВІМ-технології та їх використання у світі». Її прочитав Team Lead компанії BES Мирослав Періг, а безпосередньо організував доктор філософії, асистент кафедри БКМ Максим Лободанов.

На лекції було розглянуто переваги використання ВІМ-технологій, як-от:

• здатність до раннього виявлення конфліктів та проблем завдяки 3D-координації;
  • централізована база даних і цифрове середовище, що охоплює всі сторони та учасників проєкту з самого початку робіт;
  • повна візуалізація завдяки комплексній інформаційній 3D-моделі всіх систем об’єкта будівництва;
  • автоматизація моделювання об’єктів та інших процесів.

Також лектор поділився своїм досвідом у набутті навичок для працевлаштування та кар’єрного зростання в компанії BES.

Наприкінці лекції студенти мали можливість поспілкуватися зі спікером. Більшість присутніх виявили інтерес до вивчення програмного комплексу Revit, який застосовує ВІМ-технології та є дуже корисним для подальшого професійного зростання. Під час обговорення лектор також поділився досвідом проєктування для таких компаній як Google, Tesla, Meta та інших.

Студенти Інституту будівництва та інженерних систем щиро дякують Мирославу Перогу та Максиму Лободанову за організацію та проведення цікавої лекції!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції