Це Майцен Моравіц, Аркадіуш Левіцкий і Ярослав Гудзінський. Вони читають студентам лекції, проводять із ними практичні та лабораторні заняття, навчають молодих викладачів працювати з контролерами, які нещодавно з’явилися у новій лабораторії.
— Саме Майцен Моравіц та Аркадіуш Левіцкий консультували нас щодо контролерів нового покоління. Вони допомагали нам не лише обрати це приладдя, а також знайти компанію, яка постачає обладнання по університетах. Тепер вони навчають нашого молодого доцента Юрка Білецького працювати з контролерами, тимчасом як Ярослав Гудзінський читає бакалаврам лекцію про використання багатофазних двигунів у системах електроприводу й у відновлювальній енергетиці, – розповідає директор ІЕСК Андрій Лозинський.
Лекції для студентів відбуваються у межах навчальних курсів для бакалаврів про сучасні електроприводи. На завершення візиту польських професорів відбудеться семінар для науково-педагогічних працівників та аспірантів. На ньому йтиметься про дослідження у певних напрямах науковців двох університетів, про їхні уподобання, а також про спільну підготовку докторів філософії та інші можливості подальшої співпраці.
![на лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img6410.jpg?itok=kPVCsOON)
![на лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img6415.jpg?itok=_BExBXCO)
![на лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img6424.jpg?itok=P5Oon7QO)
![обговорення](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img6430.jpg?itok=bOQIUQbY)