16 лютого 2022 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» було проведено урочисті заходи з нагоди святкування Дня єднання.
Саме в цей день адміністрація Інституту та професорсько-викладацький склад долучилися до підтримки національної ідеї щодо посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/18/para/gallery/ippt-yed-1.jpg?itok=prwUcVWS)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/18/para/gallery/ippt-yed-2.jpg?itok=zgY62mfr)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/2/18/para/gallery/ippt-yed-3.jpg?itok=-tLNoaVi)