28 жовтня за сприяння АО Amprolex, Локального осередку Ліги студентів Асоціації правників України при Національного університету «Львівська політехніка» та Інституту права, психології та інноваційної освіти в Університеті відбулися VI Судові дебати з цивільного права та процесу.
У дебатах взяли участь 10 команд, у складі яких були студенти ІІІ та IV курсів. Учасники продемонстрували свої знання в галузі цивільного права, складання процесуальних документів, удосконалили свої ораторські здібності.
Підсумки дебатів:
- І місце – команда «Lady in suits»;
- ІІ місце – команда «Феміда»;
- ІІІ місце – команда «OY.oyoy Partners».
Також студентів було нагороджено в номінаціях «Найкращий представник», «Найкращий оратор» та «Найкращий свідок».
![VI Судові дебати з цивільного права та процесу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/apusuddeb-2019-1.jpg?itok=bD9A-WYk)
![VI Судові дебати з цивільного права та процесу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/apusuddeb-2019-2.jpg?itok=_1fb_Bcm)
![VI Судові дебати з цивільного права та процесу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/apusuddeb-2019-3.jpg?itok=UuoxPqzj)
![VI Судові дебати з цивільного права та процесу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/apusuddeb-2019-4.jpg?itok=J2aRrpf3)