Нещодавно у стінах Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч представників освіти і бібліотек щодо формування спільного бачення в екопросвітництві для дітей, шкільної та учнівської молоді, а також мешканців міста.
Зустріч стала першою в рамках напрацювання візії для формулювання Стратегії поводження з відходами в місті. Відбулася цікава та насичена дискусія, у якій викристалізовувалась концепція.
![зустріч представників освіти і бібліотек](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/istrvizvid-2019-2.jpg?itok=CLjMJ621)