Нещодавно у приміщенні Українсько-Японського центру Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» вирували позитивні емоції. А все тому, що студентам, працівникам бібліотеки, гостям Політехніки треба було на деякий час відчути себе «дітьми» – навчитися писати й засвоїти кілька базових речей, необхідних для занять каліграфією. І не просто писати, а оволодіти мистецтвом японської каліграфії.
Допомагав опановувати всім присутнім на майстер-класах це непросте мистецтво спеціаліст із викладання японської мови Українсько-Японського центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» п. Фуджісакі Ясунорі.
Учасники заходу вдячні керівникові Українсько-Японського центру НТБ Ігореві Зорію за переклад, організацію заходу й отримане задоволення від навчання.
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-1.jpg?itok=q4bAnxgO)
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-2.jpg?itok=k_VmKiwy)
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-3.jpg?itok=WbXe66so)
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-4.jpg?itok=rDXPE3Kq)
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-5.jpg?itok=PU47OgNe)
![опановування мистецтва японської каліграфії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/ntbjapkal-2019-6.jpg?itok=FRBIikct)