16 травня 2018 року в рамках Міжнародного семінару «Архітектура Львова першої третини ХХ століття» у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» було проведено низку заходів для польських архітекторів.
Зокрема, в читальному залі наукової літератури бібліотеки всі присутні мали змогу послухати цікаві доповіді Тетяни Казанцевої та Юлії Богданової, а опісля можна було ознайомитися з виставкою книжкових видань з тематики семінару, яку підготували працівники університетської книгозбірні.
Для гостей було організовано екскурсії головним корпусом Львівської політехніки, зокрема вони побували в Актовій залі та бібліотеці, а також у Лабораторії машин.
![В НТБ провели низку заходів для польських архітекторів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/ntbpolarch-2018-1.jpg?itok=z31ncUx2)
![В НТБ провели низку заходів для польських архітекторів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/ntbpolarch-2018-2.jpg?itok=vphJze0h)
![В НТБ провели низку заходів для польських архітекторів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/ntbpolarch-2018-3.jpg?itok=8HOidSeR)
![В НТБ провели низку заходів для польських архітекторів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/ntbpolarch-2018-4.jpg?itok=YtZw5qu5)
![В НТБ провели низку заходів для польських архітекторів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/ntbpolarch-2018-5.jpg?itok=EF9LbzHe)