21 вересня 2018 року в рамках Форуму видавців та з нагоди 100-річчя від часу заснування Латвійської республіки в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулась творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі», наче чотири різні стихії, подарували чудову атмосферу гостям заходу.
Кнутс Скуєнієкс, Улдіс Берзіньш, Маріс Салейс, Юріс Хелдс – кожен з цієї талановитої четвірки поетів опанував за своє життя чимало професій. До прикладу, Кнутс Скуєнієкс, окрім поетичної діяльності, активно займається перекладацтвом та журналістикою. Не менш цікавими особистостями є Улдіс Берзіньш (також талановитий перекладач та лінгвіст), Маріс Салейс (відомий перекладач, літературознавець) та Юріс Хелдс, в житті якого, окрім літератури, значне місце посідає кінематограф.
Усі, хто відвідав захід, змогли побачити, як ці «чотири різні стихії» з’єднались в одну…
Фото Анастасії Задорожної
![творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/ntblatvpoet-2018-1.jpg?itok=s-5XCFt2)
![творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/ntblatvpoet-2018-2.jpg?itok=R1FWJLSh)
![творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/ntblatvpoet-2018-3.jpg?itok=dbnO1tKS)
![творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/ntblatvpoet-2018-4.jpg?itok=F_0ZfFKp)
![творча зустріч: «Чотири латвійські поети в українському просторі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/ntblatvpoet-2018-5.jpg?itok=CBj43jDO)