6 грудня 2017 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар «Міжособистісні конфлікти в колективі».
На семінарі обговорювали важливі питання та проблеми, за допомогою фахових коментарів пані Романець шукали шляхи їхнього розв’язання. Емоційне спілкування знайшло відгук і розуміння у кожного з присутніх.
Подібний спільний захід став вже традиційним для книгозбірні Університету і кафедри теоретичної та прикладної психології Інституту права та психології, адже такі зустрічі покращують атмосферу в колективі, сприяють його згуртованості.
![на семінарі «Міжособистісні конфлікти в колективі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/14/para/gallery/ntbsemconfl-2017-1.jpg?itok=aKwbHMYQ)
![на семінарі «Міжособистісні конфлікти в колективі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/14/para/gallery/ntbsemconfl-2017-2.jpg?itok=Lo1gCt7V)
![на семінарі «Міжособистісні конфлікти в колективі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/14/para/gallery/ntbsemconfl-2017-3.jpg?itok=pY2vIq_Z)