У Науково-технічній бібліотеці виставлено унікальні документи з архіву Львівського фотомузею

НТБ Львівської політехніки
фотографії Юліана Дороша

У читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1, ІІ поверх) до кінця березня виставлено фотографії Юліана Дороша та інші унікальні документи з архіву Львівського фотомузею.

Варто також зазначити, що університетська книгозбірня одержала подяку від Львівського фотомузею за проведені святкові заходи до 90-річного ювілею УФОТО (Українського Фотографічного Товариства).