У рамках українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці – покращення якості професійного і підприємницького навчання в управлінських навчальних центрах з використанням імітаційних методів» 28–31 жовтня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» викладачі 11 ліцеїв та професійних технічних училищ з Львівської, Рівненської та Волинської областей демонстрували колегам та учням свої навички проведення інтерактивних занять із підприємництва.
Для цього у Львівській політехніці на кафедрі менеджменту організацій було створено спеціальну лабораторію моделювання праці, закуплено відповідні меблі, оргтехніку, отримано програмне забезпечення для проведення таких занять.
Відповідні навички та знання учасники проекту здобували в Україні та Польщі за підтримки фахівців Малопольського інституту територіального самоврядування і адміністрації (м. Краків, Польща) та Західноукраїнського регіонального навчального центру (м. Львів).
Проект здійснюється за фінансової підтримки програми «Польська допомога для розвитку – 2017» Міністерства закордонних справ Республіки Польщі.
![Лабораторія](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/sam1589-2.jpg?itok=LrT3swmf)
![інтерактивні заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/sam1601-2.jpg?itok=S_X3R6Nv)
![інтерактивні заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/sam1608-2.jpg?itok=Z6WefhbF)
![інтерактивні заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/sam1621-2.jpg?itok=AGONWFza)
![інтерактивні заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/sam1641-2.jpg?itok=V0onZiWy)