В Університеті стартували курси перепідготовки військовослужбовців за Проєктом «Україна-Норвегія»

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
на курсах професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

У Національному університеті «Львівська політехніка» стартував осінній семестр курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців у рамках Проєкту «Україна-Норвегія» за професійним спрямуванням «Контроль якості програмного забезпечення». Його учасниками стали 35 колишніх військових та членів їхніх сімей.

Перше заняття показало зацікавленість, цілеспрямованість і мотивацію слухачів. Родзинкою цього етапу є те, що в команду викладачів, які забезпечуватимуть навчальний процес, входить випускник Проєкту «Україна-Норвегія» Богдан Райко, який після закінчення курсів працює тестувальником в ІТ-компанії SoftServe. Тепер він буде передавати слухачам свій досвід із практичного тестування.

курси за Проєктом «Україна-Норвегія» курси за Проєктом «Україна-Норвегія» курси за Проєктом «Україна-Норвегія»