У високорейтинговому журналі Studies in Eastern European Thought опубліковано статтю науковців кафедри філософії

Кафедра філософії Львівської політехніки
Лого Scopus

У високорейтинговому наукометричному журналі Studies in Eastern European Thought (Scopus, Q2), який видає нідерландське видавництво Springer Nature, опубліковано історико-філософську статтю «Новочасна західна філософія та українські філософські ідеї у Східній Галичині: випадки К. Ганкевича та І. Свєнціцького». Автори – науковці кафедри філософії Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Карівець та Андрій Кадикало.

У статті проаналізовано праці Клима Ганкевича (1842–1924) та Іларіона Свєнціцького (1876–1956) з метою виявлення взаємодії філософських ідей Новочасної західної філософії, польської філософії та української філософії у Східній Галичині кінця ХІХ – початку ХХ століть.

Текст статті