28 грудня на засіданні Вченої ради Університету визначили «Благодійників року» Львівської політехніки за 2021 рік.
― Ми високо цінуємо підтримку меценатів, адже це передовсім свідчить про їхню довіру до того, що робимо. Також це ― стимул для кожного політехніка докладати ще більше зусиль для результативності в праці. Ми усвідомлюємо, наскільки важливою для розвитку закладу вищої освіти є благодійність. І вже другий рік поспіль відзначаємо «Благодійника року» Львівської політехніки, щоб подякувати тим, хто дає Політехніці додаткові можливості для зростання, ― зазначила проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Львівської політехніки Лілія Жук.
Цьогоріч у номінації «Благодійник року ― юридична особа» обрали двох переможців ― Кондитерську Корпорацію «Рошен» та компанію SoftServe.
У 2021 році Кондитерська Корпорація «Рошен» вклала у розвиток політехніків і Політехніки понад 6 млн грн. Серед напрямів, які підтримали благодійники ― стипендійне заохочення найкращих студентів і викладачів; тренінги для науково-педагогічних працівників; екскурсія для студентів та викладачів на виробництво КК «Рошен»; доступ до бази даних SciFinder. Великою складовою допомоги стало забезпечення підготовчих робіт до ремонту навчального корпусу № 8.
Компанія SoftServe, пожертвувавши в 2021 році понад 3 млн грн, відкрила в нашому Університеті перший в Україні інклюзивний простір «Ветеранська служба», де ветерани та військовослужбовці, які повернулися зі зони АТО/ООС чи інших місць бойових дій зможуть соціалізуватися, інтегруватися в навчальний процес, а також отримати відповідну психологічну допомогу. Окрім цього благодійники доєдналися до оплати міжнародної акредитації освітніх програм.
У номінації «Благодійник року ― найкращий волонтер» відзначили троє осіб.
- Співзасновника архітектурного бюро RE+ Replus Bureau Дмитра Сорокевича, який упродовж року, за активної підтримки Асоціації випускників університету, за участі команди студентів, викладачів нашого університету та архітекторів компанії Replus bureau, розробляв концепцію Арт-простору Львівської політехніки (облаштування території академмістечка Університету).
- Ініціаторку і розробницю програми підвищення кваліфікації «Тренінг для тренерів з питань соціальної інклюзії та інклюзивної освіти» Ніну Гайдук. Окрім цього номінантка брала участь у вдосконаленні інформаційних ресурсів Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Львівської політехніки.
- Менеджера із навчання компанії JetSoftPro Олександра Самуйлова, який багато років співпрацює з ІКНІ, а впродовж 2021 року неодноразово проводив цикли спеціалізованих лекцій та підбирав фахових лекторів-практиків для студентів, організовував зустрічі з СЕО компанії JetSoftPro тощо.
Нагадуємо, для утвердження статусу «Благодійник року» та для системної роботи в напрямі фандрайзингу, в 2019 році у нашому Університеті затвердили положення «Про порядок визначення та відзначення Благодійників року Львівської політехніки».
Номінантами можуть бути особи, які зробили благодійний внесок у розвиток університету за поточний рік не менше 1 мільйона гривень ― для юридичних осіб, та не менше 100 тисяч гривень ― для фізичних осіб.
У 2020 році «Благодійником року» стала Кондитерська корпорація «Рошен», яка засвідчила, наскільки результативною може бути інтеграція бізнесу з наукою та освітою – завдяки правильно розставленим пріоритетам і об’єднанню довкола спільних цінностей.
До слова, проєкт «До вершин з Рошен» триває, підтримуючи викладачів та студентів і заохочуючи їх до покращення національного освітнього процесу.
Урочисте нагородження переможців заплановано на січень 2022 року.