Відбулась онлайн-зустріч директора ІЕСК з абітурієнтами кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
онлайн-зустріч Андрія Лозинського, Тетяни Римар та інші

За сприяння працівників управління кадрів РАЕС 3 червня 2020 року відбулась онлайн-зустріч директора Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки Андрія Лозинського з майбутніми вступниками та їхніми батьками з міста-супутника АЕС Вараша. На зустрічі була також присутня представник кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій, заступник завідувача кафедри Тетяна Римар. Модератором заходу був заступник начальника управління кадрів РАЕС Сергій Вакуліч.

Під час зустрічі присутні мали можливість отримати інформацію про Інститут, спеціальності, особливості вступу у 2020 році, вступні конкурси тощо. Традиційно серед питань, які цікавили присутніх, – вартість навчання, умови та вартість проживання, можливість навчання за кордоном і навчання за військовим профілем, додаткові можливості для студента спортивного та художнього напрямку й багато іншого. Тож чекаємо вступників!

онлайн-зустріч директора ІЕСК з абітурієнтами кафедри ТТАЕ онлайн-зустріч директора ІЕСК з абітурієнтами кафедри ТТАЕ онлайн-зустріч директора ІЕСК з абітурієнтами кафедри ТТАЕ