Відбулась VІІІ Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

21 квітня 2021 року з ініціативи кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка», Науково-аналітичного центру політичних досліджень «Вектор» та Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» в режимі онлайн відбулась VІІІ Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Більше 80 учасників взяли участь у роботі трьох секцій:

1. Теоретико-методологічні засади дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики
  2. Особливості та тенденції сучасних міжнародних відносин
  3. Україна в системі міжнародних відносин

Учасники презентували свої доповіді на високому рівні, дослідивши актуальні питання проблем міжнародних відносин, та продемонстрували вагомі практичні результати.