Відбулася групова кризова інтервенція від Аґнешки Сметани

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка заходу

10 березня 2022 було проведено вебінар для кризових інтервентів «Групова кризова інтервенція». Ведучою вебінару була Аґнешка Сметана – кризовий інтервент, психотерапевт.

Організатор зустрічі – Оксана Марциняк-Дорош, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, засновниця Академії когнітивно-поведінкової терапії.

Вебінар спрямований на психологів, психотерапевтів та психіатрів.

На вебінарі обговорювали питання стосовно дій, які здійснюють для досягнення змін емоцій і поведінки людини, діяльності, яку можна використовувати для модифікації поведінки, емоційного стану чи почуттів, та щодо стратегій інтервенцій, які спрямовані на різні типи питань.

Зокрема, порушували питання про те, що психологічні інтервенції мають багато різних застосувань, напрями, в яких застосовують інтервенцію, та її механізми.