Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства»

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото з конференції

8 жовтня 2020 року за участю провідних спеціалістів, викладачів та студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства».

Організаторами конференції були три кафедри ІППТ: кафедра інформаційних систем і технологій, кафедра економіки і маркетингу, кафедра фінансів, обліку і аналізу.

На конференцію було прийнято 63 усні доповіді від 112 авторів з різних вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів, установ та організацій. Доповіді були представлені на 1 пленарному та 4 секційних засіданнях.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції