Відбулася IV Всеукраїнська інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

На базі кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки відбулася IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності».

Колектив кафедри висловлює подяку всім учасникам конференції, зокрема Дарію Павліщи (Dariusz Pawliszczy) доктору економічних наук, професору, войту Гміни Громадка (dr h.c.dr inz nauk ekonomicznych h.profesor Wojt Gminy Gromadka), та Марціну Кесі (Marcin Kesy), декану Бидгощського університету економіки, доктору, а також Аллі Полянській, професору Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Поєднання теорії та практики вкотре підтвердило актуальність обраної тематики.