Відбулася Міжнародна конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві»

Вікторія Бугайова, студентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-конференції

22 травня 2024 року в онлайн-режимі на платформі Zoom відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві». Захід об'єднав науковців, практиків, аспірантів, студентів, експертів і спеціалістів у сфері журналістики, засобів масової комунікації, теорії та практики масової комунікації й суміжних галузей знань з метою обміну досягненнями, результатами досліджень і напрацюваннями.

Ініціаторами конференції були викладачі кафедри журналістики Львівської політехніки: Юліана Казімова, Оксана Гоцур, Божена Іваницька, Олена Макарчук та завідувачка кафедри Зоряна Галаджун. Захід зібрав численних учасників як з України, так і з-за кордону.

Конференція відбувалася двома мовами: українською та англійською. Серед спікерів були викладачі й доценти Львівської політехніки, студенти та аспіранти, які мали можливість представити свої дослідження й обговорити їх з досвідченішими колегами.

Закордонна представниця Anna Hurajova з Трнавського університету поділилася своїм досвідом і дослідженнями у сфері медіа та комунікації, що надало конференції міжнародного виміру.

Протягом дня учасники обговорювали такі актуальні питання, як вплив нових технологій на функціонування медіа, виклики та перспективи розвитку журналістики в демократичному суспільстві, роль ЗМІ у формуванні громадської думки, етичні аспекти журналістської діяльності, інформаційна безпека та протидія дезінформації.

Конференція не лише дала можливість заслухати доповіді, а й стала платформою для жвавих дискусій, обміну думками та ідеями. Це сприяло поглибленню знань і розширенню професійних контактів учасників.

Організатори висловили подяку всім учасникам за активну участь і плідну роботу, наголосивши на важливості таких заходів для розвитку науки та практики у сфері масової комунікації.

Ця конференція стала важливою подією для всіх, хто цікавиться сучасними тенденціями й викликами у сфері ЗМІ, сприяючи подальшому розвитку демократичних медіа в Україні та за її межами.