8 листопада 2023 року на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки в онлайн-режимі відбулася зустріч робочої групи освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм і рекреація» зі стейкхолдерами.
У розмові взяли участь завідувач кафедри туризму, д.е.н., професор Андрій Теребух, к.е.н., доцентка Галина Ільницька-Гикавчук, к.геогр.н., доцентка Марія Лущик, к.біол.н., доцентка Наталія Паньків, к.е.н., доцентка Мирослава Габа.
Були запрошені стейкхолдери:
- Марта Кузик, керівниця відділу дослідження та партнерства для сталого розвитку управління туризму Львівської міської ради,
- Юля Гвоздецька, менеджер із туризму ТОВ «Аккорд – Тур»,
- Олександр Андріїшин, менеджер із туризму ТОВ «Аккорд – Тур»,
- Соломія Следзьона, студентка групи ТУ-42.
У ході зустрічі було обговорено питання щодо актуальних напрямів досліджень у сфері туризму, зокрема доступності, безпеки, промоції туризму, нових цифрових продуктів. За підсумками зустрічі підкреслено актуальність дослідження і впровадження в освітній процес доступного та сталого туризму, а також – смарт-технологій.
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/tur-img-02c4c6e237da48f15c751f383a6e6b3b-v.jpg?itok=LMxVzzBB)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/tur-img-4fe66698d81a3451d207fd541e456926-v.jpg?itok=5GsiQVNX)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/tur-img-52196ed50eccb02675500a9c94681970-v.jpg?itok=ASS31OMT)