11 вересня відбулося перше в цьому навчальному році засідання Вченої ради.
Пост-канікулярний період дається взнаки: замість традиційного обговорення трьох-чотирьох питань учасники зосередилися на одному – «Про виконання у 2018 році плану прийому». Із підсумками вступної кампанії всіх присутніх ознайомили відповідальний секретар приймальної комісії Михайло Гончар та начальник науково-дослідної частини Лілія Жук.
– Львівська політехніка зі своїми обов’язками щодо вступу впоралася. Фактично за всіма показниками ми ввійшли до п’ятірки лідерів в Україні, зокрема за кількістю поданих заяв, додаткових місць на бюджетну форму навчання та 200-бальників, що стали студентами Політехніки, – наголосив відповідальний секретар.
Засідання як завжди розпочалося із нагородження політехніків, зокрема студентів-переможців конкурсів наукових робіт та їхніх керівників. Серед осіб, яким присуджено наукові ступені, найбільше відзначили працівників Інституту хімії. Варто також зазначити, що тепер Львівська політехніка збагатилася на двох професорів – таке звання отримали Степан Мельник, професор кафедри технологій та органічних продуктів, й Мирослава Бублик, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
У категорії «різне» традиційно обговорювали кандидатури на присвоєння вчених звань, результати атестації докторантів за ІІ рік підготовки, питання про опублікування монографій.
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5627.jpg?itok=B9w0fU-C)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5631.jpg?itok=WLwLJOZl)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5633.jpg?itok=LW0JwGL3)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5638.jpg?itok=j8uGsyO-)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5641.jpg?itok=LHfhan0z)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5649.jpg?itok=rugW8XW-)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5652.jpg?itok=_tOtVjLv)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5656.jpg?itok=_m9sAcPj)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5660.jpg?itok=TQCqhE_l)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5689.jpg?itok=YPsYPshe)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5695.jpg?itok=czs5buTF)
![на засіданні Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/img5696.jpg?itok=_oOOjYED)