3 квітня 2019 року відбувся брейн-ринг з адміністративного права та логіки серед студентів ІІІ–IV курсів Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».
У складі журі засідали Хомишин Ірина Юріївна – заступник декана бакалаврату з навчальної роботи, доцент кафедри адміністративного та інформаційного права, кандидат юридичних наук, доцент; Гулак Любов Степанівна – доцент кафедри адміністративного та інформаційного права, кандидат юридичних наук, доцент; Скочиляс-Павлів Ольга Василівна – доцент кафедри адміністративного та інформаційного права, кандидат юридичних наук; Андрусяк Ірина Павлівна – асистент кафедри історії держави і права, кандидат юридичних наук.
Участь у брейн-ринзі взяло дев’ять команд – представників груп ІІІ і IV курсів. Командам було запропоновано завдання з адміністративного права та логіки, а також дано час на розв’язання кожного із них.
- За результатами фінального змагання перше місце здобула команда груп ПВ-31, 33, 37 у складі: Шпак Анастасія, Павлишин Ірина, Смірнова Марта, Булгакова Надія, Гребінка Юлія, Федак Микола Олегович.
- Друге місце отримала команда групи ПВ-41 «KREDO» у складі: Мороз Андріана, Аврамишин Дарина, Царик Анна, Цуняк Анастасія, Антонюк Іванна, Горбовська Юліана.
- Третє місце здобула команда групи ПВ-42 «Правоблок» у складі: Мішин Юрій, Вольбин Остап, Фурса Яна, Слабчук Анна.
Переможці були відзначені грамотами та науковою літературою з адміністративного права та логіки.
Мета заходу – підготовка студентів до магістерського ЗНО з правознавства.
![брейн-ринг з адміністративного права](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/29/para/gallery/img3089.jpg?itok=U3tp4bCL)
![брейн-ринг з адміністративного права](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/29/para/gallery/img3092.jpg?itok=hFoQ1PbR)