13 листопада 2019 року відбувся другий футбольний турнір між студентами Інституту права, психології та інноваційної освіти. Під час турніру за першість змагалося п’ять команд, кожна з яких зіграла по два матчі.
За підсумками змагання:
- перше місце здобула команда у складі: Федишин Володимир (ПВ-14), Паска Валентин (ПВ-12), Неворотін Андрій (ПВ-19), Городиський Богдан та Левус Андрій (ПВ-22);
- друге місце посіла команда студентів групи ПВ-24: Гром Ростислав, Федів Святослав, Кравець Юрій, Дворянин Назар, Чех Юрій;
- третє місце виборола команда студентів групи ПВ-41: Чайковський Євген, Онищак Юрій, Кізима Юрій, Паньків Ігор, Чубенко Дмитро.
Найкращим гравцем турніру став студент групи ПВ-22 Богдан Городиський.
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6451.jpg?itok=QQUzlxtU)
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6452.jpg?itok=MlVJIoFE)
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6453.jpg?itok=KdIPg8QA)
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6471.jpg?itok=pbNU-BV1)
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6472.jpg?itok=-oIiPMCM)
![другий футбольний турнір серед студентів ІППО](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img6473.jpg?itok=n2YBURtO)