З метою забезпечення якісної освіти для фінансового розвитку країни та бізнесу, обговорення актуальних питань щодо вдосконалення фінансово-кредитної системи, сучасного аудиту і моніторингу, стабільного розвитку суб’єктів господарювання різних галузей економіки колектив кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту запропонував створити дискусійний клуб кафедри фінансів Львівської політехніки.
Головна мета діяльності клубу – це:
- сприяння діловому співробітництву у сфері освіти, науки, бізнесу, органів фінансового управління державного та місцевого рівнів;
- формування розвинутої фінансово-кредитної системи, сфери бізнесу;
- обмін професійним досвідом між членами клубу з метою удосконалення роботи закладів вищої освіти у підготовці професійних кадрів, інвестиційного розвитку учасників клубу, питань фінансової діяльності;
- поширення об’єктивної інформації в ділових колах та серед громадськості про співпрацю банків, страхових компаній, бізнесових структур;
та інше.
З вітальним словом виступили директор Інституту економіки і менеджменту Олег Кузьмін, завідувачка кафедри фінансів Марія Бондарчук, модератор заходу Олег Сергєєв, представники від кафедри фінансів: Ігор Алєксєєв, Павло Гориславець, Наталія Синютка, Віталій Рисін, Олексій Побурко, Ірина Скоропад, Оксана Курило, Ольга Чаус.
Колектив кафедри фінансів щиро дякує усім, хто відгукнувся до обговорення першої теми клубу – «Фінансова освіта: сьогодні і завтра», а також Оксані Гаврилів, керівниці Львівського відділення Sence bank, та Лізі Попович за надану можливість розпочати діяльність клубу у просторі Сенс-хабу.
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-0ae61310-0ef0-46f6-a087-831eac709869.jpeg?itok=QTRyV1WZ)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-2d622be3-ee9f-4566-91df-323cc9faf6ef1201a.jpeg?itok=2kZThuv_)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-3b4b6b8b-cfa3-4200-a0ba-31bdc23a71e6.jpeg?itok=mhamsxBq)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-6b4c5f58-fac5-4d68-869e-6dc1b968d14e1201a.jpeg?itok=79YAvsIr)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-29b33c3d-6f48-4540-9b0b-867ce3856666.jpeg?itok=heAd_URK)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-295c8294-d049-49d1-baa1-19213d8970d0.jpeg?itok=DllKP8jb)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-307f1376-ac5d-4088-9c84-24f21f8e5bc9.jpeg?itok=rqiNaDFB)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-6579adac-4c02-4925-b46b-a59c3a387b651201a.jpeg?itok=Pq3QYtfT)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-a8b9159d-6bff-490b-8375-d964566e1d5d1201a.jpeg?itok=ehxhi8hZ)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-a4002f85-efb0-4b4c-90b6-6e04ea60b59f.jpeg?itok=L10khbAr)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-b42e3fed-1da3-4acd-9672-f2cff51c56901201a.jpeg?itok=NN1XTer4)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-c28d81ee-b714-498e-8a0d-3e6fac7241b3.jpeg?itok=VpxBPuap)
![Фото із засідання клубу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/20/para/gallery/fin-d6abadef-5100-4d8c-8048-b661c6a8d3ee1201a.jpeg?itok=mOw0SntP)