Вісник Національного університету «Львівська політехніка», Юридичні науки, том 7, число 25, 2020

Сайт «Наукові журнали та конференції» Львівської політехніки

Вийшло чергове число збірника наукових праць Вісник Національного університету «Львівська політехніка», серія «Юридичні науки», том 7, число 25, 2020.

У Віснику опубліковано результати наукових досліджень актуальних проблем з різних напрямів юридичної науки, розробки наукових концепцій щодо вдосконалення вітчизняного та зарубіжного законодавства. До нього увійшли аналітичні статті та фахові коментарі вчених Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», вітчизняних і зарубіжних науковців, експертні оцінки та рецензії провідних фахівців у галузі права.