Команда волейболісток нашого університету «Політехніка+» виборола золото на міжнародному турнірі Międzynarodowy Turniej Ostrołęka 2019 «Kurpie Volley», що відбувався з 10 до 13 жовтня у польському місті Остроленка.
Змагатися політехнікам довелося з представниками семи країн – Польщі, Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Молдови, Казахстану. Готувала спортсменок до змагань тренерка Олена Безгребельна.
Окрім цього, студентка V курсу спеціальності «Прикладна лінгвістика» (Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій) Анастасія Худяк привезла до Львова кубок MVP («Найцінніший гравець турніру»).
![на турнірі у Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/723779173810966561676028172359420303376384n.jpg?itok=3jtXnPPT)
![на турнірі у Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/724193904175685089620341647491326658215936n.jpg?itok=Ngptx5D_)
![на турнірі у Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/721171989369991933432841810160017538547712n.jpg?itok=WtkohQQ8)