Кафедра ЦПП Львівської політехніки
колективна монографія науковців кафедри ЦПП

Вийшла друком колективна монографія науковців кафедри цивільного права та процесу «Захист цивільних прав свобод та законних інтересів в умовах суспільно-правових трансформацій», авторський колектив: І.М. Паньонко, І.О. Личенко, А.О. Дутко, В.З. Чорнописька, Я.Я. Буряк.

У монографії подано аналіз загальнотеоретичних засад забезпечення та захисту прав, свобод та законних інтересів особи в умовах суспільно-правових трансформацій, системи основних цивільно-правових способів захисту цих можливостей, особливостей їхнього захисту способами іншої галузевої приналежності. Особливу увагу присвячено науковому аналізу правового статусу суб’єктів цивільних прав, свобод та законних інтересів особи.

Монографія рекомендована для викладачів, науковців, аспірантів, здобувачів, практичних працівників, студентів закладів вищої освіти.

Із цією науковою працею можна ознайомитись у бібліотеці Львівської політехніки, в Інституті права та психології та кафедрі ЦПП (ауд. 312).