25 листопада 2015 року в актовій залі автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся міжнародний науково-практичний Інтернет-семінар на тему «Інноваційні технології при підготовці фахівців автотранспортної галузі». У заході зареєструвались і взяли участь викладачі коледжу Ю.М. Якімець, М.І. Пукало, П.В. Костюк.
Окрім того, в процесі проведення семінару відбувся круглий стіл між викладачами коледжу і педагогами Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей», Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва, Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва.
![на семінарі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/dsc0010.jpg?itok=gCB2dcsR)
![на семінарі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/dsc0036.jpg?itok=b3pp9Qk2)