11 квітня викладачі Інституту економіки та менеджменту Львівської політехніки дистанційно взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні детермінанти розвитку бізнес-процесів в Україні». Конференція, присвячена Дню факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну, проходила в м. Києві за підтримки Британської Ради в рамках проекту «Creative Spark» .
У заході взяли участь і доповідали О.Є Кузьмін., В.Ю. Харчук, З.П. Двуліт, Н.С. Станасюк.
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/29/para/gallery/img8789.jpg?itok=bNSk4PKp)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/29/para/gallery/img8792.jpg?itok=jPZVZ_XK)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/29/para/gallery/img8793.jpg?itok=GcnqnKIm)