Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту були учасниками семінару «Анатомія бізнесу»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
учасники семінару «Анатомія бізнесу»

Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Вероніка Карковська та Ірина Яремко: сучасні інструменти маркетингу та продажів». Мотиваційний навчальний семінар був зорганізований Auspex Academy та Бітрікс 24.

Програма заходу включала виступи семи спікерів, серед яких – експерти з компаній «Клініка Заблоцького», LeaderWay, «Бітрікс24», Auspex, AuspexAcademy, BogushTime та OpenMind. Спікерами було надано багато прикладної інформації для побудови бізнесу на довгостроковій основі та цікавих і пізнавальних моментів для збільшення ефективності роботи, автоматизації бізнес-процесів та виходу компанії на новий рівень.