Викладачі кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки – д.е.н., професор Олександр Ємельянов, д.е.н., професор Орест Колещук, к.е.н., доцент Оксана Мусійовська та доктор філософії, старший викладач Ольга Мищишин – з профорієнтаційною метою відвідали середню загальноосвітню школу № 22 імені В. Стефаника міста Львова та Львівську середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради.
Викладачі Львівської політехніки ознайомили учнів 9–11 класів зі структурою та історією Університету, спеціальностями, правилами та умовами вступу, можливостями навчання й перспективами розвитку. Надано практичну допомогу старшокласникам в усвідомленому виборі професії.
В межах зустрічі презентовано проєкт Зимової молодіжної школи «Економіка бізнесу», який передбачає використання принципів STEM-освіти у навчанні. Кращих учнів залучено до участі в проєкті.
Висловлюємо подяку за співпрацю директоркам шкіл п. Ірині Бліновській та п. Світлані Коньковій!
![Заставка до зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/0.png?itok=TVuheAxE)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/1.jpg?itok=oc5Ad-q9)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/2.jpg?itok=xiFR6DWO)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/3.jpg?itok=zosdNCPj)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/4.jpg?itok=p5qlrKNt)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/5.jpg?itok=BuFMIovd)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/6.jpg?itok=_4DtBHzh)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/7.jpg?itok=ZR5mcvN2)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/8.jpg?itok=YYvucMtp)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/9.jpg?itok=SQclohZT)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/10.jpg?itok=8o9YmZOs)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/11.jpg?itok=wvamDZfo)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/12.jpg?itok=Q01c0qfx)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/13.jpg?itok=I7vzZhEk)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/14.jpg?itok=sLZ3j3vn)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/15.jpg?itok=kl6GB6dd)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/16.jpg?itok=wlFWTmyY)
![Фото із зустрічей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/17.jpg?itok=UZwBogez)