З метою залучення талановитої молоді на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» викладачі кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії відвідали навчальні заклади міста Львова й області, де провели зустрічі з педагогічними колективами та учнями випускних класів Львівської правничої ґімназії, СЗШ № 33, СЗШ № 86, СЗШ № 36, СЗШ № 48, ПЗЗСО «Ліцей ІТ Степ Скул», СЗШ № 3, ліцею № 37, СЗШ № 49, Грімненської СЗШ І–ІІІ ступенів Львівської області.
Зустрічі були спрямовані на надання допомоги учням у визначенні та виборі майбутньої професії, яку можна отримати, навчаючись у Львівській політехніці.
Ліліанна Олійник відвідала Щирецький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів у Тиждень науки, який проходив у цьому закладі. Відбулася цікава зустріч з учнями 10–11 класів, спрямована на популяризацію спеціальностей Університету, інформування про сучасну матеріальну базу та кадрове забезпечення освітнього і наукового процесів. Учнів закладу ознайомили з правилами вступу, переліком спеціальностей, з можливістю взяти участь в мультипредметній олімпіаді «Майбутнє з Політехнікою», яку щорічно проводять в Університеті. Зацікавленість випускників викликала інформація про культурно-масову роботу, дозвілля та спортивне життя студентів Львівської політехніки.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-011.jpg?itok=0_xw1bNd)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-021.jpg?itok=AB93wXbQ)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-031.jpg?itok=NsHUKaXc)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-041.jpg?itok=hTH7YXAS)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-051.jpg?itok=DnMCZlLv)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-06.jpg?itok=vWaI_gcJ)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-07.jpg?itok=Vxr_Vv30)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/28/para/gallery/fazkh-08.jpg?itok=l0A5seZ1)