7–9 червня 2019 року викладачі кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» Р.Я. Кузьмин та І.Я. Хома відвідали Військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива – 100 років», присвячений 100-річчю героїчного наступу Галицької армії 7–28 червня 1919 року в ході українсько-польської війни.
У рамках фестивалю представники Університету виступили на IV Науковій конференції «Чортківська офензива: звитяжна сторінка українського народу», а також провели спілкування із членами «Пласту» про важливість історії ЗУНР для сьогодення.
![на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/img8392.jpg?itok=nLPYr47l)
![на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/img8428.jpg?itok=E7WCy_KI)
![на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/img8429.jpg?itok=RJSY-3cy)
![на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/img8473.jpg?itok=hGTSCnQb)