Викладачі кафедри ХТС удосконалювали фахові компетентності на тренінгу у Львівській національній академії мистецтв

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фото із тренінгу

Одним із пріоритетів досягнення глобальних Цілей сталого розвитку до 2030 року, проголошених резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 2015 році, є забезпечення якісної освіти. Якість освітнього процесу безпосередньо залежить від кваліфікації науково-педагогічних працівників, яка вимагає постійного поглиблення їхніх теоретичних знань, набуття нових практичних навиків, вдосконалення педагогічної майстерности.

Викладачі кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки, крім дотримання передбачених основних вимог щодо підвищення кваліфікації, постійно удосконалюють фахові компетентності в межах професійної діяльності. 15 жовтня 2024 року професорка Ірина Луцюк і доцент Зенон Боровець взяли участь у тренінгу, проведеному на кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Під час тренінгу викладачі кафедри ХТС ознайомились із сучасними технологіями декорування скла й кераміки, обладнанням для термічного та механічного оброблення виробів і новими здобутками фахівців Академії мистецтв із удосконалення їхнього художнього оформлення.

Участь у тренінгу дала можливість викладачам кафедри ХТС окреслити нові перспективи співпраці між інженерами-технологами та мистцями у створенні витворів мистецтва, а також налагодити тісну співпрацю між суміжними кафедрами Львівської політехніки та Академії мистецтв.

Щира подяка від кафедри ХТС за проведений тренінг доцентці кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв Марії Лосик!

Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу