Упродовж 5–9 червня 2023 року викладачки кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» доцентки Олена Карпій, Оксана Довгунь, Наталія Чорнописька та Уляна Балик провели тематичні заняття для учнів 9–10 класів Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3.
Метою міні-лекцій та бізнес-ігор було ознайомити старшокласників з основами логістики та маркетингу й основними завданнями, які виконують практики у цих галузях.
Щодня з допомогою ігор учні засвоювали нову інформацію, проявляли навички роботи в командах, креативного і критичного мислення, а також – з відгуків учнів – цікаво і корисно проводили час.
Викладачі модерували такі ігри: «Побудова команди», «Вгадай бренд», «Маркетингове дослідження в інтернеті», «Продай товар», «Я – логіст», «Створення слогану і реклами», «Удосконалення продукту», «Переговори». Також учні побували екскурсією в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка».
Програма Літньої школи буде мати продовження в інших закладах середньої освіти.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-img9107.jpg?itok=rviV1I2F)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-img9111.jpg?itok=AUc6fEIa)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-img9123.jpg?itok=X6ltfQ8N)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-img9135.jpg?itok=XMVLL4HA)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-photo2023-06-0813-30-46.jpg?itok=09zX5MVd)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-photo2023-06-0815-54-12.jpg?itok=YqCnrYQy)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-screenshot1.png?itok=1YvNCsfE)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-screenshot2.png?itok=9xx3IDGZ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-screenshot30.png?itok=PwWGzWSP)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-screenshot4.png?itok=SxGvQkMj)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/ml-screenshot6.png?itok=ng6SWh6H)