25 травня відбувся профорієнтаційний захід від кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки для учнів 10-х класів навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія Шептицьких».
На зустрічі завідувач кафедри СКС професор Роман Кочан та асистентка кафедри Роксолана Оберишин розповідали учням про освітні можливості Національного університету «Львівська політехніка», а також про напрям «Комп’ютерна інженерія» і зокрема про особливості навчання за спеціальністю «Спеціалізовані комп’ютерні системи».
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/30/para/gallery/scs-3491453932664698925376028491062084266917779n.jpg?itok=_U_WhlVS)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/30/para/gallery/scs-3491807443443799852537068238871024211682852n.jpg?itok=htoKDMPH)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/30/para/gallery/scs-photo5438392959084120651y.jpg?itok=aiSzxQEo)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/30/para/gallery/scs-3495342915711563218304266449709849548066086n.jpg?itok=zLQJelWf)