13 березня викладачі кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки провели профорієнтаційний захід для учнів 10-х класів Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія Шептицьких».
На зустрічі завідувач кафедри СКС професор Роман Кочан та асистентка Роксолана Оберишин розповідали учням про переваги навчання й освітні можливості Національного університету «Львівська політехніка».
Також школярів ознайомили з напрямом «Комп’ютерна інженерія» і розповіли про особливості навчання на спеціальності «Спеціалізовані комп’ютерні системи».
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/14/para/gallery/sks-photo5444887172973976729y.jpg?itok=hQMehOF1)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/14/para/gallery/sks-photo5444887172973976730y.jpg?itok=cQYWr4AA)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/14/para/gallery/sks-photo5444887172973976731y.jpg?itok=MNEdA65n)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/14/para/gallery/sks-photo5444887172973976733y.jpg?itok=EC63XXxi)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/14/para/gallery/sks-photo5444887172973976736y.jpg?itok=qrHOpfye)