3–10 травня 2022 року викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Горбаль, Уляна Моторнюк та Марта Злотнік взяли участь у тренінгу Erasmus+ «Новий світ, нове мислення, новий старт: агропідприємництво та агротерапія» (2020-2-8E05-KA105-002971) у Грузії.
Метою цього проєкту було:
- поширення знань, умінь та навичок про підприємництво, сталий розвиток і сільське господарство;
- пропагування здорового способу життя, демократичних цінностей, взаєморозуміння та міжнародної співпраці.
Тренінг було організовано у форматі learning by doing, а учасниками стали представники 10 країн (Азербайджан, Бельгія, Білорусь, Грузія, Іспанія, Польща, Португалія, Норвегія, Франція, Україна).
Львівські політехніки висловлюють щиру подяку організаторам – JOETZvzw (Belgium) та Newton NGO (Georgia) – за запрошення на надзвичайно цікавий і корисний захід, особливо актуальний із погляду реалізації кафедрою ЗМД гранту Еразмус+ імені Жана Моне «Конкурентоспроможність ЄС: циркулярна економіка».
![Афіша тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/zmd-hruz-1.jpg?itok=TDI5tB_Z)
![Фото із тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/zmd-hruz-2.jpg?itok=rhuIm-tO)
![Фото із тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/zmd-hruz-3.jpg?itok=i0bvs7pf)
![Фото із тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/zmd-hruz-4.jpg?itok=YUkYgbV_)