Представники Національного університету «Львівська політехніка» пройшли стажування за грантом Британської Ради. У навчанні взяли участь викладачі з провідних ВНЗ України.
Національний університет «Львівська політехніка» представляли:
- Наталія Чухрай (проректор з наукової роботи, д.е.н., проф.);
- Ігор Олексів ( начальник Міжнародного центру освіти, д.е.н., проф.);
- Назарій Подольчак (завідувач кафедри АФМ, д.е.н., проф. );
- Катерина Дзюбіна (заступник завідувача каф. ЗМД з міжнародної співпраці, ст. викл.);
- Вікторія Харчук (заступник завідувача каф. ММП з міжнародних зв’язків, к.е.н., доц.).
Тренінг було присвячено сучасним технологіям викладання фахових дисциплін англійською мовою у вищих навчальних закладах (English Excellence. English as the Medium of instructions). Для проведення навчання Британської Радою було запрошено одного з найдосвідченіших тренерів Ніколаса Манбі (дипломованого фахівця RSA Dip., Кембридж). Під час навчання особливу увагу було акцентовано на:
- сучасних підходах викладання фахових дисциплін англійською мовою (на основі EMI – курсу Британської Ради);
- особливостях формування ефективних комунікацій серед студентів з різних країн;
- ораторському мистецтві лектора під час викладання іноземною мовою;
- техніках використання дискурс-маркерів та різних типів питань тощо.
Після завершення тренінгу викладачі розробили й успішно провели публічні лекції перед експертним журі та отримали сертифікати. За результатами стажування на 2015–2016 н.р. учасниками тренінгу заплановано впровадження отриманих знань та навичок у навчально-науковий процес з метою вдосконалення технологій викладання фахових дисциплін англійською мовою.
Учасники стажування висловлюють подяку Британській Раді за можливості, а також проректору з наукової роботи Львівської політехніки Наталії Чухрай за сприяння в організації проходження стажування.
Фото автора
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/033.jpg?itok=WK_Aqu3E)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/081.jpg?itok=PPLeKNKk)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/090.jpg?itok=elfwH6aZ)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/124.jpg?itok=77hMExl0)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/162.jpg?itok=apxpKT4x)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/201.jpg?itok=pPDghMTA)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/490.jpg?itok=GSArJIQb)
![Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/520.jpg?itok=iLTHRKPs)