Викладачі та студенти кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у міжнародному навчальному проєкті «Онлайн-серія лекційних та практичних занять з інтегрованого міського планування та розвитку».
Учасниками проєкту, що відбувався за підтримки GIZ у межах програми «Інтегрований розвиток міст в Україні II», були архітектурні університети Харкова, Полтави, Чернівців, Києва, а також німецькі технічні університети міст Котбуса та Любека.
Кураторами від кафедри містобудування були викладачі Інеса Склярова, Соломія Коник і Наталія Данилко.
Ознайомитися з роботами можна на онлайн-виставці у miro.
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/23/para/gallery/mb-nim-1.jpg?itok=64LKdKz2)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/23/para/gallery/mb-nim-2.jpg?itok=W3f8bAVU)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/23/para/gallery/mb-nim-30.jpg?itok=8PmQWRGN)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/23/para/gallery/mb-nim-4.jpg?itok=N05Xk_KQ)