Викладачі та студенти кафедри містобудування взяли участь у воркшопі Krakow Open Lab: Hub for Lviv Social Resilience

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з воркшопу

З 27 лютого до 2 березня 2023 року в рамках кооперації Віденського технічного університету і Національного університету «Львівська політехніка» в Аграрному університеті Кракова відбувався воркшоп Krakow Open Lab: Hub for Lviv Social Resilience. У заході взяли участь викладачі та студенти кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки, представники Інституту міського планування Віденського технічного університету, а також архітектори управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради.

У рамках воркшопу відбулась виставка студентських проєктів, що були розроблені у рамках воркшопу Lviv Social Resilient City: Urban Density Lab Ukraine 2022 за завданням на проєктування, наданим командою управління архітектури та урбаністики ЛМР.

Тематика виставки – «Львів – соціально стійке місто» – об’єднала учасників зі Львова, Відня та Кракова довкола дискусії, націленої на пошук рішень щодо якісної міської трансформації у відповідь на виклики сьогодення: фізичної та психологічної реабілітації, соціального житла, мобільності, формування нових робочих місць та центрів перекваліфікації, а також низки інших тем.

Території м. Львова (Збоїща та Рясне) є актуальними для міста й надалі, а тому результати і висновки, напрацьовані впродовж воркшопу, ляжуть в основу наступних етапів проєктування.

Захід став ще одним майданчиком для порушення актуальних питань і викликів для Львова й України та налагодження ефективних комунікацій.

– Дуже вдячні студентам і колегам, що доклали зусиль до проєкту та організації і змушені були залишитись у Львові: Галині Петришин, Антону Коломєйцеву, Олександрові Фенчуку, – каже доцентка кафедри містобудування Львівської політехніки Соломія Щегольська.

Учасники воркшопу у Кракові

Технічний університет Відня:

• Andreas Hofer, Ass.Prof. Dipl.-Ing. Dr. Dr.h.c.
  • Andrea Überbacher, Univ. Lektor Dipl.-Ing.
  • Anasztazia Hujvan, тьютор

Національний університет «Львівська політехніка»

• Черкес Б. – д.арх. проф., директор інституту архітектури та дизайну
  • Щегольська С. – PhD, доц. кафедри містобудування