Викладачі та студенти кафедри ТТ провели для учасників Літньої школи «РобоМеМ» екскурсію на залізницю

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото з екскурсії

У рамках роботи Літньої школи для школярів «РобоМеМ» викладачі разом із студентами кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки провели екскурсію на залізничній станції Львів.

Юлія Германюк (доцентка кафедри ТТ) ознайомила учасників школи з роботою вокзалу, залізничними професіями, а також із будовою залізничної колії, рухомого складу, композицією пасажирського поїзда. Ігор Паленик (студент групи УЗ-21сп) розповів про процес розформування вантажних поїздів.

Також учні відвідали пост електричної централізації, розглянули роботу чергового по станції, ознайомились із пультом-табло та засобами управління роботою станції.

Антоніна Копаєва (студентка групи УЗ-31) запросила усіх учасників екскурсії безкоштовно відвідати Львівську дитячу залізницю, на якій вона працює, а також взяти участь у роботі гуртка юного залізничника при дитячій залізниці.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії