Дорослі та діти, які тимчасово проживають у гуртожитку Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у зв’язку з агресивною війною росії проти України, викладачі та студенти коледжу долучилися до соціально-спортивного проєкту «Спорт активація», який проводить Львівська міська рада у Стрийському парку.
На головній алеї найстарішого та найгарнішого парку міста Львова тренери й учні спортивних шкіл провели спільну розминку, представили різні види спорту, зокрема легку атлетику та фехтування, де діти і дорослі могли взяти участь та відчути себе справжніми спортсменами.
Студент Технологічного коледжу Дем’ян Мартиновський повів невелику екскурсію мальовничими стежками та алеями Стрийського парку. Учасники заходу отримали позитивні емоції і були здивовані й розчулені неймовірною природою парку.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-1.jpg?itok=0eeFweNB)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-2.jpg?itok=MLjeJhm4)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-3.jpg?itok=986aNxGC)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-4.jpg?itok=p_3kuFMf)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-5.jpg?itok=hDib-IFN)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/13/para/gallery/tcol-act-6.jpg?itok=pA5iuH54)